FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By mirek35
Castorama drzwi wewnętrzne ma akurat stosunkowo tanie w porównaniu do jakiś producentów, w związku tym jakość też nie jest najwyższych lotów, ale moim zdaniem wystarczy
By Kriss
Jeśli chodzi o drzwi wewnętrzne Castorama może być rzeczywiście słabym wyborem, tanie drzwi o wiele szybciej się niszczą przez co szybciej je trzeba wymienić
By Guzik
Czy ja wiem... Jak każdy market, Castorama drzwi wewnętrzne ma od różnych producentów, jedne są lepsze, inne gorsze, ciężko tak generalizować :)
By Remik82
Jaśko pisze:Ja tam słyszałem opinie, że Castorama drzwi ma średnie, ale nie używałem sam to ciężko powiedzieć, jak jest naprawdę ;)

Castorama ma drzwi od różnych producentów, więc ciężko chyba tak uogólniać ;)
By Karp
Malutka pisze:Castorama ma stosunkowo tanie drzwi wewnętrzne, ale jakość też nie jest najlepsza
Prawdę mówiąc to Castorama przecież ma różnych producentów, spokojnie znajdziesz tam Classen, które są solidne, więc bez przesady z jakością ;)
By AgaS
Jeśli chodzi o drzwi, Castorama ma spory wybór, oferują dowóz do klienta i montaż więc moim zdaniem warto decydować się na ich produkty.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Do wykończenia ścian może również posłużyć taka re[…]

Nie każdy moze sobie pozwolić na kupienie mieszkan[…]

Nie zawsze trzeba firmę do renowacji zatrudniać. W[…]

Alarm do domu.

Alarm i monitoring https://sklep.alkam-security.pl[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY